• Wyjazd na spektakl teatralny

• Dnia 12 stycznia przedszkolaki wybrały się do Pułtuska na spektakl teatralny pt. ,,Kot w butach" w wykonaniu aktorów Katolickiego Teatru Edukacji.

• Regionalny konkurs języka angielskiego

• W tegorocznej edycji konkursu organizowanego przez PSP nr 1 im. Klaudyny Potockiej Pułtusku wzięło udział 8 uczennic naszej szkoły.

W pierwszej części, sprawdzającej wiedzę na temat krajów anglojęzycznych, reprezentowały nas uczennice z kl.VIII Aleksandra Fiszka i Monika Świątkowska oraz klasy VII Gabriela Czarnecka i Julia Sierzan.

W części artystycznej wystąpiły uczennice klasy V: Julia Kamińska, Marcelina Kordowska, Amelia Myszor i Gabriela Nalewajk. Dziewczęta zaprezentowaly swoje umiejętności językowe i aktorskie w scence pt. "The Country Mouse and the City Mouse". Ich występ został nagrodzony II miejscem. Cieszymy się bardzo i gratulujemy.

• Loteria fantowa na rzecz WOŚP

• We wtorek 9 stycznia w naszej szkole odbyła się loteria fantowa. Brały w niej udział przedszkolaki i uczniowie Z S-P. Dochód z loterii zasili cel 32. finału WOŚP.

• Wyjazd na spektakl teatralny

• 4 stycznia uczniowie klasy 4-8 obejrzeli spektakl teatralny pt. "Mity greckie" w wykonaniu Wrocławskiego Teatru In - Art. Przypomnieli sobie mity, których bohaterami byli m.in. Prometeusz, Herakles, Tezeusz i Ariadna, Dedal i Ikar czy Kora i Demeter. Spektakl bardzo podobał się uczniom, gdyż rzeczywiście był przygotowany na wysokim poziomie, a efekty świetlno-muzyczne dopełniały całe przedstawienie. Z pewnością skorzystamy jeszcze z oferty tego teatru.

• Sensoryczna choinka

• Motylki 🦋 tworząc piękną choinkę wykonały grudniowe zadanie z projektu ,,Gramy zmysłami" pt. ,,Sensoryczna choinka" 🎄

• Projekt edukacyjny "Gramy zmysłami"

• Dzieci z grupy Motylki 🦋 wykonały zadanie ,,Masa plastyczna" z projektu edukacyjnego ,,Gramy zmysłami" i stworzyły piękne dekoracje z masy solnej i je pomalowały.